סדנת עבודה:
ליד פארק התעשיה אפק,
ראש העין
  
טל. 03-9044303
פקס. 073-7367763
דוא"ל: karnusha2@gmail.com

צור קשר

מצא אותנו ב-

​​התקשרו 03-9044303
למה לפרסם על הרכב?

יש לך עסק שאתה מאוד רוצה לפרסם, אך תקציב השיווק שלך מוגבל ואתה מתלבט באילו מדיות להשקיע אשר יניבו לך את התשואה בגבוהה ביותר? יש לנו חדשות מצויינות בשבילך! תוכל לנצל את הרכב שלך לטובת העניין. פרסום על רכב הוא רעיון נפלא למיתוג העסק שלך, זהו פרסום שיעלה מעט מאוד, ויחד עם זאת יעניק לך חשיפה אדירה. וכמובן, ככל שיש לך יותר רכבים כך הנוכחות שלך בשטח תגדל ובהתאם גם מודעות הצרכנים לעסק שלך.

נראה שאין מקום יותר מתאים מהכביש לצורך פרסום. לא בכדי אנחנו רואים היום פרסומות רבות בדרכים -  הרי רובנו מבלים זמן רב מאוד מאחורי ההגה. ואם יש אפשרות לנצל העניין וליצור פרסומת שנעה למקומות שונים - אז למה לא? ומהסיבה הזו בדיוק החל גם נושא הפרסום על רכבים.

מיתוג רכבים דורש מומחיות. בין אם אלו מדבקות שמוצמדות לגוף הרכב או חלונותיו ובין אם יריעות בד ענקיות שעליהן מוצגת הפרסומות (בעיקר עבור משאיות וילון), מדובר בעניין לא פשוט. הדיוק חשוב מאוד ודורש מקצועיות רבה. לא כל אחד יכול להתאים את המדבקה לנתוני הרכב, אלא רק אנשים מומחים ובעלי ניסיון בתחום.


לצורך פרסום על רכבים או עבור פרסום על משאיות יש להשתמש במדבקות איכותיות בכדי שיהיו עמידים בכל מזג האוויר ובעיקר באקלים הישראלי. הן צריכות להיות בעלות שכבת הגנה ועשויות מחומרים עמידים, אך עדיין כאלו שיהיו אלסטיים וניתנים לכיפוף וקיפול בהתאמה לגוף הרכב כמו גם לאילוצים משתנים כגון ידיות, מגיני פלסטיק וכד'.


היתרונות של מיתוג מסוג זה:
• פרסום נע ונייד
• השקעה כספית חד פעמית ופרסום ארוך טווח
• התאמה לכל סוגי הרכבים (גם לאופנועים ועגלות נגרר)
• אפשרות למדבקות זמניות או קבועות
• אסתטיקה ומקוריות

פרסום על משאיות ורכבים באופן כללי הוא אחד מהרעיונות היעילים ביותר, שהופכים להיות למבוקשים ביותר ומתאימים מאוד לכל עסק.