סדנת עבודה:
ליד פארק התעשיה אפק,
ראש העין
  
טל. 03-9044303
פקס. 073-7367763
דוא"ל: karnusha2@gmail.com

צור קשר

מצא אותנו ב-

​​התקשרו 03-9044303
איך בעצם התחיל הכל?

בעבר פרסום על רכב היה נחלת החברות הגדולות ובעלות ציי רכבים או משאיות גדולות. אפשר היה לראותם נעים בכבישי הארץ ותוך כך להנות מעיצובים מרתקים אך גם מפרסום סמוי שחדר לתודעתנו בין אם נרצה או לא.

ואם המפרסמים הגדולים  יכולים, למה בעצם לא כל בעל עסק?
המכונית המשפחתית היא כבר מזמן לא עוד אמצעי להעברת אנשים מנקודה לנקודה, אלא מקום בו המשפחה מתארחת ומבלה זמן איכות. יצרניות של מכוניות משפחתיות שמות לנגד עיניהן בראש ובראשונה את נוחות הנהג והיושבים ברכב וכולנו מרגישים ונהנים מהמגמה הזו. אבל באחרונה, המשפחתיות קיבלו תפקיד נוסף: פרסומת ניידת. הרי לרובינו יש מכוניות משפחתיות ולחלק גדול גם עסק עצמאי. ואם ניתן להשתמש באחד כדי לקדם את השני, אפשר ליצור מתכון מנצח. היום כל אחד יכול להפוך את המכונית לפרסומת נעה- אשר מקדמת אותו.

לפחות עד לאחרונה. אם נסתכל על כך מהזווית של המפרסם, מכוניות משפחתיות הן כמה מטרים לא מנוצלים, שניתן להשתמש גם בהם לפרסומות. כשהיום המפרסמים מנסים וחושבים עוד ועוד על חידושים בתחום, שילוט רכבים מקצועי למטרות פרסום הוא רעיון חדשני.

פרסום על רכבים מבוסס על שיטת WIN-WIN בה יוצאים מורווחים גם הנהגים וגם המפרסמים אשר הנהגים מפרסמים את המוצרים על רכביהם. אז איך זה עובד? חברות המנהלות מותגים מובילים מעוניינות שאלו יגיעו לתודעה של הצרכנים, לשם כך פותחה השיטה של קמפיינים פרסומיים באמצעות עיטוף רכבים.

בארץ העניין של פרסום על מכוניות בתחילת הדרך, אולם במקומות רבים בחו"ל ובעיקר ארצות הברית כבר יש בעלי מכוניות שמקבלים תשלום תמורת פרסום על הרכב שלהם.
הרכב נעטף על ידי מדבקת ויניל מיוחדת אשר לא גורמת לנזקים לרכב, המדבקה מעוצבת עם דוגמת המותג. ההסכם הוא בדרך כלל לפי מספר הקילומטרים (או המיילים) שעובר הנהג וכך הוא יכול לכסות את הוצאות התחזוקה על הרכב. בעל הרכב מתוגמל מבלי שהוא משנה את הרגליו, המפרסם מקבל פרסומת בתנועה הנחשבת לאפקטיבית במיוחד, וכולם מרוויחים! לבעלי הרכבים ישנה אפשרות להשתתף גם בקמפיינים נקודתיים לדוגמה, על ידי נסיעה מרוכזת לאורך כבישי הארץ עם רכבם יחד עם עוד רכבים המשתתפים בקמפיין ועוד...


חברות שומרות אצלהן פרטים של בעלי רכבים המעוניינים לקחת חלק בקמפיינים של פרסום על רכבים וברגע שעולה קמפיין חדש מבוצעת התאמה בין הקמפיין לבין בעלי הרכבים ומי שמתאים מקבל את האפשרות להשתתף בקמפיין הפרסום.